Obserwatorzy

poniedziałek, 15 listopada 2021

VIII Ogólnopolski Konkurs Haftu "Inspirujemy Kolorem"

 Czasami lubię odwiedzić i poczytać stronę Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Tym razem podczas mojej małej "prasówki" trafiłam na informację o konkursie. Bardzo się ucieszyłam, bo choć sama pewnie nie wezmę w nim udziału (większość prac mam oprawioną, a raczej nie zdążę wyhaftować niczego specjalnie na tę okazję), to takie wydarzenie przypomina mi, że kiedyś było normalniej.

Ale do rzeczy...


Regulamin oraz Kratę uczestnictwa znajdziecie pod linkami:

CMW w Łodzi: Regulamin i Karta uczestnictwa

Przedsiębiorstwo Handlowe "SK" Sp. z o.o.: Regulamin i Karta uczestnictwa

A Wy? Zgłosicie swoje prace do konkursu?

2 komentarze:

  1. Nigdy nigdzie nie zgłaszałam swoich prac,bo wydaje mi się ,że nie są aż tak dobre :))ale często śledziłam tą wystawę w Łodzi i jedno co mi zostało w pamięci to to,że wciąż były tam jakieś niesnaski,wygrywały prace "znajomych"a te najbardziej wartościowe jedynie wyróżniano.Zobaczymy co będzie w tym roku:))Zawsze chciałam pojechać do Łodzi i zobaczyć ją na własne oczy żeby mieć swoje spostrzeżenia,ale nigdy się nie udało:))Może w tym roku się uda:)Zobaczymy:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Z przyjemnością pojadę obejrzeć prace koleżanek i kolegów. Moje ulubione prace też są pooprawiane i raczej nie będę ich otwierać, ale mocno kibicuję tym co wysłali swoje prace :) pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony ślad.