Obserwatorzy

wtorek, 3 listopada 2015

Słodkości i gwiazdki

Pierwsze czym dziś się Wam pochwalę to prezent jaki dostałam od Katarzyny z Krzyżykowego szaleństwa. Upominek był nagrodą w Candy, które miałam szczęście wygrać.

Dostałam piękną karteczkę, śliczną zakładkę do książek - już na swoją miejscówkę oraz słodziutką zawieszkę z babeczką. Kasia tworzy piękne krzyżykowe tworki. W przesyłce znalazł się także zestaw do wykonania kartki okolicznościowej - bardzo lubię ten wzór i nawet ostatnio często się u mnie pojawia, ale do tej pory nie miałam okazji wyszywać zestawu. Oczywiście nie zabrakło czasoumilaczy i przydasiów.

Nie przypuszczałam, że listopad zacznie się u mnie tak słodko. Dziękuję Ci Kasiu za każdy element prezentu. Sprawiłaś mi ogromną radość.

Słodkości już opisane, więc pozostało napisać coś o gwiazdkach. Powstało takie małe, zgrabne, kartonażowe pudełeczko z gwiezdnym motywem. Tym razem bez haftu. Mam pomysł na podobne z innym motywem, ale kiedy i czy w ogóle... Zobaczymy...


6 komentarzy:

  1. Cieszę się, że prezent sprawił Ci przyjemność. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. To pudełko jest przepiękne, w życiu bym nie przypuszczała, że sama je zrobiłaś, Dziękuję za przepiękny prezent urodzinowy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wysłałam do Ciebie kolejny list bo widocznie ten pierwszy nie doszedł:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony ślad.